شرایط و توضیح بیشتر در مورد نحوه تبلیغات در سایت

تبلیغ کالا و خدمات خود را تا وقتی که دیر نشده آغاز کنید
همگان به تاثیر شگرف تبلیغات اعتقاد دارند ولی خیلی ها وقتی تبلیغ کالا و خدمات خود را شروع می کنند که کارشان با کسادی یا احیانا عدم موفقیت روبرو می شود.
سایت پزشکان با داشتن رتبه بسیار بالا در موتورهای جستجو، محلی مناسب برای درج تبلیغ خدمات پزشکان، بیمارستانها، کلینیک ها و سایر امور مرتبط با رشته های پزشکی و همچنین شرکتها، موسسات و مشاغل مختلف در زمینه های تجهیزات پزشکی، زیبایی، ورزشی و غیره است. روزانه هزاران نفر بازدیدکننده از سایت پزشکان دیدن می کنند.
به دلیل بالا بودن رتبه سایت در جستجوی عنوان تبلیغات پزشکان و همچنین بالا بودن رتبه سایت در جستجوی عناوین و کلمات کلیدی بی شمار در نزد موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو و... روزانه صدها نفر بازدیدکننده جدید از طریق موتورهای جستجوگر وارد سایت پزشکان می شوند. بنابراین با اطمینان کامل، درج تبلیغ شما در سایت پزشکان بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب خواهد کرد.
علاوه بر آن به دلیل بالا بودن رتبه سایت در موتور جستجوی گوگل و سایر جستجوگرهای اینترنتی، درج لینک سایت شما در سایت پزشکان به مرور باعث افزایش رتبه سایت شما در نزد موتورهای جستجوگر اینترنت خواهد شد. شاهد اثبات این مدعا سایتهایی است که تبلیغ خود را در سایت پزشکان درج کرده اند.

قوانین و شرط تبلیغ در سایت
رعایت قوانین و مقررات برای درج آگهی و تبلیغات در سایت ضروری است. آگهی ها و تبلیغاتی که قوانین را رعایت ننمایند پذیرفته نخواهند شد. این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می شود، بنابراین فقط تبلیغات و آگهی هایی که مطابق با قوانین کشور باشند و بر خلاف موازین شرعی و یا برخلاف هنجارهای اجتماعی یا قومی نباشند امکان نمایش در سایت پزشکان را خواهند داشت. سایت پزشکان در هر زمان متوجه شود که فعالیت تبلیغ دهنده بر خلاف قوانین کشور و هنجارهای اجتماعی است این حق را بر خود قائل است که بلافاصله آگهی یا تبلیغ مورد نظر را از سایت حذف نماید و آگهی دهنده حق اعتراض را نخواهد داشت. تبلیغ دهندگانی که اقدام به تبلیغ در سایت پزشکان می کنند با فرض قبول این شرط اقدام نمایند.

محل درج تبلیغ
برای هر تبلیغ و آگهی در سایت پزشکان یک صفحه مخصوص اختصاص داده می شود و به هیچ وجه همراه آگهی شما اگهی های دیگر تحت عنوان آگهی های مرتبط و غیره نمایش داده نخواهد شد. آگهی و تبلیغات شما در 100 در صد بازدیدها نمایش داده می شوند.

ابعاد عکس یا بنر تبلیغی
بنر تبلیغاتی یا عکس با فرمت های swf، gif ، png و jpg است که می تواند به همراه لینک یا بدون آن باشد. ابعاد (طول و عرض) عکس و بنر تبلیغی نباید بیشتر از 400 پیکسل باشد و حجم آن نیز نباید چندان زیاد باشد تا در کامپیوترهای کاربران اینترنتی که دارای سرویس اینترنتی دایال آپ هستند به راحتی دانلود شود.

تعرفه تبلیغ در سایت و سایر شرایط
• تعرفه درج هر تبلیغ 100 هزار تومان برای شش ماه است. مبلیغ فوق باید قبل از درج تبلیغ پرداخت گردد.
• استرداد وجه و لغو آگهی یا تبلیغ پس از سفارش و پرداخت وجه ، امکان پذیر نیست.
• در صورتی که به هر دلیلی و به صورت موقت سایت قطع ، یا نمایش صفحات با وقفه مواجه شود، مدت زمان نمایش آگهی به همان اندازه تمدید خواهد شد.
• آگهی دهندگان وجه آگهی را باید صرفا به حساب اعلام شده در صفحه شماره حساب بانک واریز نمایند و هر گونه پرداخت وجه خارج از این حساب مورد قبول و پذیرش سایت نخواهد بود. (حفظ فیش بانکی یا اطلاعات و شماره پیگیری واریز وجه تا پایان مدت نمایش آگهی نزد اگهی دهنده الزامی است)
• در صورتی که تمایل به درج آگهی در سایت دارید موضوع را از طریق صفحه تماس با ما به اطلاع برسانید. ذکر تلفن تماس موجب تسریع در کار خواهد بود.